čtvrtek 5. září 2013

První akce GEG Novojičínsko je konečně tady :)

Název akce: Chromebooky a jejich nasazení ve výuce

Termín akce: středa 25. 9. 2013 od 15:30

Místo konání: Gymnázium a SOŠ Nový Jičín, Palackého 50

Program:

1. Představení Chromebooků
Na akci bude k dispozici několik Chromebooků, můžete si tak vyzkoušet jejich ovládání a zeptat se na celou řadu otázek, které vás mohou zajímat v souvislosti s jejich každodenním používáním (chromebooky používáme již skoro jeden rok a zcela nám nahradily stroje s OS Windows).

Dozvíte se rovněž informace o technických parametrech, cenách, zákaznické podpoře v ČR a jejich dálkové správě přes prostředí Google Apps.

2. Praktické zkušenosti s jejich každodenním používáním
Práce s Chromebookem znamená nejen luxus rychlého a bezúdržbového počítače, ale také nahrazení desktopových aplikací cloudovými variantami. Pobavíme se tedy i o tom, jaké aplikace nám nahradily ty "klasické" a jak jsme s jejich používáním spokojeni :)

3. Diskuse
Na závěr, nebo i v průběhu setkání budeme diskutovat o výhodách chromebooků, přechodu na cloud a dopadech, které pro školu ty změny přinesou :)

Těšíme se na vaši účast a budeme rádi, když se podělíte o své zkušenosti nebo nápady.

Na akci se, prosím, zaregistrujte zde.

1 komentář:

  1. Even if a nonplayer sits down when only one player is at the desk, the vendor will ask the nonplayer to maneuver. A few French wheels are in use in the United States largely in high-limit rooms. They often carry larger minimum bets than American wheels -- but a 먹튀검증 player in these areas who plans to make larger bets and needs to play roulette ought to seek out a French wheel.

    OdpovědětVymazat