středa 30. října 2013

Druhá akce GEG Novojičínsko - Google Apps v praxi školy

Google Apps v praxi školy

Termín akce: 27. 11. 2013 od 15:30
Místo konání: Gymnázium a SOŠ Nový Jičín, Palackého 50

Anotace:
A je to opět tady :) První setkání GEG Novojičínsko na téma Chromebooků proběhlo úspěšně, z různých koutů republiky přijelo 18 účastníků, kteří byli dle ohlasů ze zpětnovazebního dotazníku spokojeni a někteří si dokonce Chromebook již zakoupili :) Dostali jsem také celou řadu nápadů, jak akce dále obohatit. Na druhé akci bychom tak chtěli jeden z nápadů uvést v život. Jedná se o část “Diskuse”, ve které budou mít prostor účastnici k tomu, aby otevřeli témata a problémy, která budou chtít společně prodiskutovat a dobrat se tak případně k jejich vyřešení. Víc hlav víc ví :)

A jaké bude hlavní téma listopadového setkání? Na základě pětilého používání online aplikací v čele s Google Apps se podělíme se zkušenostmi, příklady dobré praxe a také s úskalími, která plošné nasazení cloudu ve školách provází.

A jako malý bonus představíme zařízení Chromecast, které umožňuje bezdrátový přenos obrazu a zvuku na HDMI zařízení. Vše ale závisí na tom, jestli nám tato vychytávka dojde z USA včas :)

Program akce v bodech:

1. Google Apps v praxi školy
2. Chromecast
3. Diskuse

Podrobné informace o programu, odkazy na registraci a formuláře pro zadávání témat do diskuse naleznete pod tímto odkazem.

Odkaz  na registraci je zde.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu:

Těšíme se na vaši účast a budeme rádi, když se podělíte o své zkušenosti nebo nápady.
GEG NovojičínskoŽádné komentáře:

Okomentovat