středa 24. září 2014

GEG Novojičínsko a ZŠ Ludgeřovice

Jsme velice rádi, že jsme pomohli svými zkušenostmi zavést a nastavit prostředí Google Apps EDU v Základní škole a mateřské Ludgeřovice. Tato moderní, pokroková a hlavně atmosférou velice příjemná škola se rozhodla přejít kompletně na Google Apps. Od nynějška tak komunikace mezi pracovníky školy a mezi učiteli a žáky probíhá online.

Po sérii školení jsou pracovníci školy schopni používat nejen gmail, ale také online dokumenty, kalendáře a také Učebnu Google. Vítáme tedy Ludgeřovice do sítě škol aktivně používajících Google Apps EDU :)

http://www.zsludgerovice.cz/


1 komentář:

  1. As of June 15, 2022, feedback on DenverPost.com are powered by Viafoura, and you could need to log in again to start commenting. If you need assistance or are having points along with your commenting account, please email us at Do be aware there may be} a|that there's a} different welcome provide should you deposit through crypto than should you deposit with a debit or bank card. Make sure that you understand all concerning the welcome bonus earlier than proceeding any additional. While BigSpinCasino doesn’t have the largest game library on the 토토사이트 market, blackjack followers, in particular, are extraordinarily nicely looked after.

    OdpovědětVymazat