pátek 21. listopadu 2014

GEG Novojičínsko na konferenci NIDV

Ve středu 19. a čtvrtek 20. listopadu 2014 se GEG Novojičínsko zúčastnil celostátní konference, kterou pořádal Národní institut pro další vzdělávání. Tato konference nesla název Digitální technologie ve výuce - praktické využití ve školách. Konference uskutečnila v nádherném prostředí hotelu Jezerka v Seči :)

GEG Novojičínsko měl opět možnost představit svou práci na poli vzdělávání s Googlem :) Jsme velmi rádi, že jsme, na konferenci jako jediní, mohli propagovat technologie Google a také komunitu GEG.

Pro představu předkládáme anotace k našim workshopům, kterých se zúčastnilo více než 60 posluchačů.


Google Apps - Disk Google jako online sborovna - Radovan Jansa


Anotace: Jak efektivně používat Disk Google pro sdílení a spolupráci ve škole? Jaké přínosy zavedení online sborovny přináší pro učitele a vedoucí pracovníky? To všechno se dozvíte na základě šestiletých zkušeností Gymnázia a SOŠ Nový Jičín


Chromebooková učebna v praxi školy - Petr Caloň


Anotace: Představení první Chromebookové učebny v České republice, kterou využívá Gymnázium Příbor. Na workshopu si vyzkoušíte na 16ti chromeboocích Acer C720 rychlost a jednoduchost práce na těchto zařízeních z pohledu učitele i žáka.

Fotky z akce


1 komentář:

  1. If the vendor busts all non-busted participant arms are routinely winners. In many locations the vendor's first card is initially dealt face down. 바카라 사이트 The vendor's second card is used to flip the first card face up after which slid beneath the first card. The precise dealing protocol varies from place to place as determined by the casino management. When playing in} Blackjack the numeral cards 2 to 10 have their face values, Jacks, Queens and Kings are valued at 10, and Aces can have a price of both 1 or eleven. The Ace is all the time valued at eleven unless that may outcome in the hand going over 21, by which case it's valued as 1.

    OdpovědětVymazat