čtvrtek 22. března 2018

17. akce GEG Novojičínska s názvem: Školní mobilní aplikace Gypri

Omlouváme se, že tato informace přichází tak narychlo, ale život někdy přináší rychlé a nečekané události. Přijměte prosím pozvání na následující akci, kterou GEG Novojičínsko mimořádně pořádá s žákovskou organizaci Gypri Talks při Masarykově gymnáziu v Příboře.

Název akce: Školní mobilní aplikace Gypri
Datum a čas: úterý 27. 3. 2018 od 15:40
Místo: Masarykovo gymnázium Příbor, učebna č. 51

Odkaz na registraci ZDE.

Anotace:
Asi ji nemáte, ale přemýšleli jste někdy nad tím? Jaké by to bylo, kdyby Vaše škola měla mobilní aplikaci? U nás na Masarykově gymnáziu v Příboře jsme přemýšleli a po týdnech tvrdé práce se dostavil první výsledek. Nyní po roce úspěšného provozu se chceme podělit o vědomosti, postřehy a výsledky, které nám vytvoření aplikace přineslo a jak by to mohlo pomoct i Vaší škole.


Přednášející:
Denis Valášek je studentem Masarykova gymnázia v Příboře. Během studia programuje, například školní mobilní aplikaci nebo rozšíření pro chytré osobní asistenty a snaží se usnadit a zjednodušit používání školních IT systémů. Nemá rád, když se věci dělají neefektivně a zbytečně. Ve volném čase také přednáší a pořádá akce pro komunitu v rámci GDG Ostrava. Rád programuje, fotí a pracuje s novými technologiemi (hlavně od Googlu :)).


A na závěr jednu důležitou informaci - akce je veřejná a je opět zdarma.
Občerstvení zajištěno.


Mapa parkování:
Screenshot 2014-02-26 at 16.13.23.png

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat:

Petr Caloň, petr.calon@gypri.cz, 605 089 399
Radovan Jansa, radovan.jansa@gnj.cz, 721 862 345


Těšíme se na vaši účast,
GEG Novojičínsko

1 komentář:

  1. Las Vegas, NV - DrmCD
    Hotel and ambience · 속초 출장샵 The main 여주 출장안마 attractions to Las 제주 출장안마 Vegas · The Wynn and Encore are Las Vegas-style, The Venetian, with its 공주 출장안마 own 춘천 출장마사지 unique, 1,716-square-foot casino

    OdpovědětVymazat