O GEG Novojičínsko

V květnu 2013 vznikla zájmová komunita učitelů, kteří si kladou za cíl inovovat vzdělávání nejmodernějšími online nástroji Google EDU pro využití v edukační praxi. Tato komunita je součástí GEG ČR (www.gegcr.cz), která zastřešuje všechny aktivity související s Google technologiemi ve vzdělávání v rámci České republiky.

Každé tři měsíce budou zdarma realizovány workshopy a vzdělávací akce, kde budou prezentovány nejen novinky z online světa těchto EDU aplikací, ale hlavně praktické zkušenosti, rady a tipy s používáním a efektivitou těchto moderních technologií pro využití v pedagogické praxi.

Tato komunita je otevřena všem aktivním zájemcům, kteří se budou chtít nejen dozvědět nové informace, ale hlavně chtějí obohatit ostatní o své zkušenosti a postupy, které sami využívají.

Více informací se dozvíte na webu www.gegnovojicinsko.cz a na G+ profilu gplus.to/gegnovojicinsko. Zájemci, kteří se chtějí stát součástí komunity, mohou kontaktovat administrátory skupiny Radovana Jansu (radovan@jansa.info) nebo Petra Caloně (petr.calon@gypri.cz).

Za jakýkoliv podnět či zájem o spolupráci děkujeme. Rádi se s Vámi setkáme.

Žádné komentáře:

Okomentovat